Pirelli blijft in F1 ook met 18"wielen

Ook in de periode van 2019 t/m 2023 blijft Pirelli de bandenleverancier voor de Formule 1. Dit werd bekend gemaakt tijdens de Grand Prix van Abu Dhabi.
Vervolgcontract
Het huidige contract loopt nog tot eind 2019. Pirelli en FIA hebben beide hun handtekening gezet onder het vervolgcontract dat loopt tot eind 2023. Daarmee is uiteindelijk de keuze gevallen op Pirelli. Voor Hankook is de strijd definitief verloren. Dit bandenmerk had ook belangstelling getoond om bandenleverancier te worden voor de Formule 1.
Sinds 2011
Pirelli is al sinds 2011 de vaste bandenleverancier van de Formule 1 en loste daarmee toen Bridgestone af. Pirelli zal nu de banden blijven leveren, maar gaat in 2021 banden in een nieuwe, grotere maat leveren. De Formule 1-auto┬┤s moeten vanaf dat jaar op 18 inch wielen gaan rijden.

http://www.bandenportaal.nl/2018/11/26/pirelli-blijft-bandenleverancier-...