ATC-er Robby Camps trekt volle zalen

Formule 1 technologie. Meer dan zomaar het snelste rondje rijden

AMT live - Rosmalen - 15 & 16 november om 16:40 u

Dagelijks houdt ATC-er Robby Camps, werkzaam bij Ford Lommel Proving Ground zich bezig met het opsporen van fouten op CAN-bus niveau. Maar naast zijn werk volgt hij al dertig jaar de Formule 1, zowel als fan maar zeker ook als techneut. In deze kennissessie vertelt hij je meer over verscheidene F1-technieken en wetenswaardigheden. Hij zoomt in op de ophanging, de motoren van voor en na 2014 evenals de versnellingsbaktechniek. Ook legt hij verbanden naar uit de Formule 1 ontstane ontwikkelingen in de autoindustrie. Kortom, de Formule 1 is meer dan zomaar het snelste rondje rijden.

De presentatie is door Robby Camps onlangs gehouden bij ATC-Belgiƫ en ATC-Limburg en was een daverend succes.